Ultratank Bentley Continental GT z Ruska

Ultratank z Bentley zdroj: Youtube

Ultratank z Bentley je skutočne šialeným projektom. A to, že tento projekt pochádza z Ruska je celkom pochopiteľné. Rusko je krásnym kúskom zeme a skrýva v sebe množstvo absurdných vecí. Samozrejmosťou sú aj prestavby automobilov. A spomedzi všetkých možných absurdností a kuriozít je Ultratank Bentley na najvyššej pozícií.

Možno si poviete, že vytvoriť tank z automobilu je nemožné, ale pravdupovediac, v Rusku je možné všetko. Dokonca i  Bentley Continental GT, ktorému namiesto kolies primontovali posuvné reťazové pásy.

Ruskí youtuberi z AcademeG vytvoril „Ultratank“

Ruskí chlapci z youtube kanálu AcademeG zmodernizovali sedan Bentley Continental GT veľmi neobvyklým spôsobom. Luxusnému automobilu youtuberi pridali pásy a nazvali ho „Ultratank“. Youtuberi kúpili toto auto na ruskom trhu a bolo jedným z najlacnejších. Presnú čiastku však neprezradili. Prezradili len fakt, že prestavba tohto automobilu na „Ultratank“ im trvala celkom 9 mesiacov.

Prvá jazda „Ultratanku“

Bentley Continental GT je nádherné luxusné auto, ktoré vlastnia väčšinou ľudia, ktorí nemajú núdzu o peniaze. Obzvlášť obľúbený je tento model u športovcov. Avšak v rukách ruských youtuberov dostalo toto auto úplne iný rozmer. A to skutočne doslova. Pozrite sa na video, kde uvidíte prvú jazdu „Ultratanku“ – vodič prechádza cez terénne prekážky, ale za to sedí na sedačke luxusného automobilu.

 

 

 

Komentáre

Čítajte tiež