Štartovanie automobilov v Rusku pri teplotách – 58°C

zdroj: Youtube/Lorenzo Barone

Prostredníctvom redakcie autoblšak.sk vám chceme v nasledujúcom videu od youtubera Lorenzo Barone priblížiť, ako to je štartovať autá pri teplote – 60°C.

zdroj: Youtube/Lorenzo Barone

Lorenzo Barone je známy na Youtube videami, v ktorých sa vydáva na dobrodružstvá po nezvyčajných krajinách, hlavne takých, kde sú extrémne teploty. Tentokrát nám priblížil vo videu, ako si miestni obyvatelia v Rusku, v časti Jakutsko, poradia s extrémnymi teplotami. Pri týchto extrémnych teplotách sa snažia miestni naštartovať svoje automobily pri teplote – 60°C.

zdroj: Youtube/Lorenzo Barone

Na Slovensku takéto extrémne teploty (mínusové) nemávame, ale tiež niektorí vodiči mávajú problémy so štartovaním svojich automobilov už aj pri teplotách – 10°C.

zdroj: Youtube/Lorenzo Barone

Tak títo ruskí obyvatelia to riešia prikrývaním nejakými špeciálnymi prikrývkami na autá, plus ohrievačmi, ktoré vyprodukujú dosť silné teplo.

zdroj: Youtube/Lorenzo Barone

Na jednej fotke  môžete vidieť, že nahrievaním sa poškodil aj nárazník automobilu. Tak dúfame, že video vás zaujme. Napíšte do komentáru, či by ste chceli zažiť alebo ste už zažili takúto extrémnu zimu.

Komentáre

Čítajte tiež