Šokujúci objav v Bulharskom meste Blagoevgrad v jednej opustenej hale. Neuveriteľné, čo tam objavili!

zdroj: Youtube/Lebensgeschichten

V starých opustených skladoch, stodolách či halách sa da nájsť naozaj kadečo. Napríklad staré veci alebo šrot. Skupine mladých ľudí sa podaril veru neuveriteľný objav, ktorý by nikto nečakal.

zdroj: Youtube/Lebensgeschichten

Tento objav sa podaril v Bulharsku v meste Blagoevgrad v jednej opustenej hale. Súčasťou tohto objavu bolo 11 automobilov značky Bmw rady 5 e34, ktoré tam len tak stáli prikryté a to neuveriteľných 25 rokov. Nachádzalo sa tam presne 10 ks sedanov a 1 ks kombi z roku 1994. Tieto auta nikdy neboli zaregistrované do evidencie.

zdroj: Youtube/Lebensgeschichten

Nemali ani riadne doklady. Všetko bolo oznámene na polícií a patričnom úradom. Všetci sa pýtali len prečo a za akým účelom boli tieto auta kúpene a uskladnené v tejto hale. Spomínané otázky nie sú dodnes zodpovedané.

zdroj: Youtube/Lebensgeschichten

Niektoré autá boli úplne bez poškodenia, stačilo len vymeniť batériu a autá boli funkčné. Najviac zarážajúce bolo, že niektoré boli úplne nové alebo s malým počtom najazdených kilometrov. Boli v dvoch farbách – čiernej a bordovej. U niektorých bola v interiéri ešte originál výrobná fólia proti poškodeniu.

zdroj: Youtube/Lebensgeschichten

Nakoniec tieto automobily skončili na aukcii, na ktorej boli ich ceny odhadované od 15 000 do 25 000 €. Tak čo na to poviete, mali by ste záujem o kúpu takéhoto auta?

Komentáre

Čítajte tiež