Range Rover Autobiography Long Wheelbase 2021

Range Rover Autobiography Long zdroj: Youtube / RoCars

Luxusný Range Rover Autobiography Long Wheelbase, čiže s dlhým rázvorom poskytuje maximálny komfort, dostatok priestoru pre všetkých cestujúcich, ale aj dych berúci interiér.

Model automobilu Range Rover SVAutobiography

Range Rover SVAutobiography je vrcholom výkonu a luxusu. Bol navrhnutý a skonštruovaný tímom Special Vehicle Operations (SVO) zo spoločnosti Land Rover. Tím SVO posúva hranice pri výrobe výnimočných vozidiel. Automobily od nich sú nádherné a vynikajúce zároveň.

Model automobilu Range Rover SVAutobiography dosahuje nové výšky agility a výkonu, pričom zároveň poskytuje vodičovi dokonalé pohodlie a luxus. Nehovoriac o dynamickom vzhľade automobilu. Tento model je k dispozícií v dvoch variantoch – Dynamic a Long Wheelbase. Teraz si predstavíme druhý variant, teda Range Rover Autobiography Long Wheelbase.

Range Rover Autobiography Long Wheelbase (s dlhým rázvorom)

Range Rover Autobiography Long Wheelbase (s dlhým rázvorom) bezpochyby uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka, ktorý hľadá luxusné SUV. Táto verzia ponúka dokonalý luxus. Okrem toho kombinuje v sebe kvalitné materiály, úchvatný dizajn a dokonalé spracovanie.

Predna maska Range Rover Autobiography Long
zdroj: Youtube / RoCars

Technické parametre:

  • Motor: I-6, 3.0 L, 400 Ps, 550 Nm
  • Zrýchlenie z 0 na 100 km/h zvládne za 6,5 sekúnd
  • Poskytuje maximálnu možnú rýchlosť 225 km/h

Jedinečné povrchy

Range Rover Autobiography verzia Long Wheelbase (s dlhým rázvorom) vyniká vo viacerých smeroch. Nepochybne vás uchváti dizajn luxusného SUV. Neprehliadnuteľná je dokonalá mriežka chladiča so sieťovinou a rovnako unikátne sú 21-palcové sedemlúčové disky kolies.

21 palcove disky Range Rover Autobiography Long
zdroj: Youtube / RoCars

Pixel LED svetlomety

Led osvetlenie je nielen efektívne, ale aj oveľa úspornejšie. Čo sa týka farby svetla, tak tá je bližšie k dennému svetlu (nápomocné pri jazdení v noci).

Pixel LED svetlomtey sa zaraďujú medzi jedny z najvyspelejších druhov svetlometov. Poskytujú jednak charakteristické denné svetlo s ostrejším rozlíšením a aj presnejšie stmievanie, čím bránia nepríjemnému oslňovaniu vozidiel pred vami. Vďaka tomu je zvýšená bezpečnosť pri jazdení.

Interiér luxusného SUV

Interiér vozidla Range Rover Autobiography Long Wheelbase je luxusný a komfortný zároveň. Nedá sa prehliadnuť, že sedadlá sú prešívané kožou. Pozoruhodné je, že predné sedadlá ponúkajú funkciu masáže.

Palubna doska Range Rover Autobiography Long
zdroj: Youtube / RoCars

Interiérové osvetlenie a automatická klimatizácia

Interiérové osvetlenie je možné zvoliť z desiatich upokojujúcich farieb. K dispozícií je aj 4-zónová automatická klimatizácia, ktorá sa dá jednoducho nastaviť pre každého cestujúceho. Nechýba ani panoramatická strecha, ktorá sa dá úplne otvoriť.

A to nie je všetko. Pozrite si nasledujúce video, kde uvidíte celý interiér a exteriér luxusného SUV Range Rover Autobiography Long Wheelbase:

Komentáre

Čítajte tiež