Prichádza softvér Trialexa – revolúcia v správe autoservisov!

Trialexa

Začiatkom roka prišiel na slovenský trh nový softvér pre autoservisy Trialexa, ktorý spôsobil doslova revolúciu. Ak ste doteraz ako majiteľ autoservisu bojoval s komplikovaným programom, Trialexa zmení vaše podnikanie. Navyše k vám dostane aj nových klientov!

Prevratnosť novinky spočíva v tom, že Trialexa nie je softvér, ktorý je potrebné inštalovať do počítača a pravidelne aktualizovať. Je to kompletný online systém pre autoservis. Po registrácii sa stačí prihlásiť cez prehliadač. Systém Trialexa tak máte stále so sebou. “Motiváciou pre vývoj softvéru Trialexa boli pre nás majitelia autoservisov, ktorí mali neustále problém so softvérom v počítači. Chceli sme im zjednodušiť podnikanie a vytvoriť moderný online systém,” hovorí Kristián, jeden z vývojárov softvéru pre autoservisy.

“Väčšina našich zákazníkov sú novovzniknuté prevádzky autoservisov a potom autoservisy, ktoré ešte systém nemajú a niekto ich prebral. Trialexa je však vhodná pre všetky autoservisy a prechod z bežného softvéru na online systém Trialexa doslova zmení podnikateľom život,” pokračuje Kristián. Zákazníci, ktorí Trialexu už majú, si pochvaľujú najmä jednoduchosť registrácie, bez nutnosti zložitej inštalácie a okamžitý online prístup odkiaľkoľvek.

vozidla
softvér pre autoservisy Trialexa

Ak už softvér pre svoj autoservis máte a uvažujete o modernej zmene – jednoduchosť systému Trialexa by vás mohla zaujať. Ak by vám v systéme niečo chýbalo, vývojári vám to zadarmo naprogramujú. Systém Trialexa sa tak flexibilne prispôsobí vašim požiadavkám. “Našim klientom chceme ponúknuť benefity, vďaka ktorým si budú systém Trialexa užívať. Chceme im pomôcť zjednodušiť zložitú prevádzku autoservisu,” vysvetľuje Kristián.

Trialexa ponúka množstvo funkcií. Zvládnete s ňou celú správu autoservisu od evidencie Vašich zákazníkov až po naskladnené pneumatiky. K dispozícii máte niekoľko modulov. Moduly zákazníci, vozidlá, zákazky, sklad pneumatík, pracovné úkony a mnoho ďalších viete sprístupňovať svojim zamestnancom podľa toho, za čo sú v servise zodpovední. A to nie je všetko!

Vývoj systému Trialexa stále pokračuje. Bezplatné aktualizácie prebiehajú na mesačnej báze a pribúda aj nová funkcionalita, ktorá bola vyvinutá práve na základe požiadaviek klientov. Pri vývoji softvéru pre autoservis sa používajú najnovšie technológie, aby bolo používanie bezproblémové a jednoduché pre klienta. Prihlásiť do systému sa môžete všade, kde máte pripojenie na internet a responzívny dizajn systému pre autoservis Trialexa zabezpečí, že sa prostredie softvéru prispôsobí vášmu zariadeniu. Systém tak môžete mať k dispozícii ako v počítači, tak aj v mobile. Stačí sa prihlásiť.

Registrácia v online systéme Trialexa vám prinesie oveľa viac ako len “systém“ pre autoservis. Stačí zaregistrovať váš autoservis a automaticky sa začnete zobrazovať v miestnych garážach, kde vám potenciálni klienti môžu posielať dopyty na jednotlivé pracovné úkony, ako napríklad: výmena oleja, prezutie pneumatík a ďalšie. Vďaka systému Trialexa tak získate nových zákazníkov. Vyskúšajte Trialexu ešte dnes a užívajte si benefity, ktoré vášmu podnikaniu prinesie!

Komentáre

Čítajte tiež