Fascinujúca premena ruskej motorky Ural

Ruská motorka Ural M63 z roku 1969 zdroj: Youtube

Ruská motorka Ural bola vyrobená v motocyklovom závode v meste Irbit, ktoré sa nachádza vo Sverdlovskej oblasti v Rusku. Tento typ motocykla sa vyrába s postranným vozíkom i bez neho. V tomto článku sa pozrieme na úžasnú premenu starej ruskej motorky URAL s postranným vozíkom zo 60. rokov.

Ruská motorka Ural M63
zdroj: Youtube

Premena legendárnej motorky Ural M63 s postranným vozíkom

Ruská motorka Ural M63 z roku 1969 stála bez povšimnutia niekoľko rokov. Dlhodobé státie motorky sa podpísalo na jej funkčnosti a samozrejme aj na samotnom vzhľade. Vznikli nevkusné nánosy hrdze.

Korózia na ruskej motorke Ural M63
zdroj: Youtube

Počas premeny bolo nutné prejsť viacerými procesmi. Základom bolo odstrániť špinu a hrdzu z každej jednej časti motorky či prepláchnuť palivovú nádrž. To však nie je všetko. Práce bolo na tejto motorke viac než dosť.

Koleso motorky Ural M63
zdroj: Youtube

Pri pozorovaní celej premeny a prác s tým súvisiacimi, si všimnite vo videu (ktoré sa nachádza nižšie), koľko trpezlivosti a talentu musí mať autor premeny. Bezpochyby má zanietenie pre túto ruskú legendárnu motorku Ural M63.

Precízna premena ruskej motorky Ural
zdroj: Youtube

Jeho starostlivosť je nevídaná – autor tejto fascinujúcej premeny venuje pozornosť všetkým komponentom a to do detailu. Nehovoriac o efektívnej technike bez ohľadu na úroveň obtiažnosti. Jednoducho bola odvedená perfektná a precízna práca. Motorka po premene vyzerá, akoby práve vyšla z výroby. Čo poviete?

Premena motorky Ural
zdroj: Youtube

Video premeny legendárnej motorky Ural s postranným vozíkom z roku 1969

A čo sa týka výsledku tejto premeny? Ten hovorí za všetko. Zhrniem to v jednej vete. Úžasná práca, veľká dávka trpezlivosti a odvedenej práce, pričom výsledok je doslova umením. Pozrite si video celej premeny ruskej motorky Ural M63 z roku 1969 a posúďte sami. Podľa mňa precízna práca.

Komentáre

Čítajte tiež