Neuveriteľný objav po 30 rokoch Lamborghini Espada.

zdroj: Youtube/The Late Brake Show

Redakcia autoblšak.sk si pre vás pripravila jedno zaujímavé video. Toto video je od autora The Lata Brake Show a odhaľuje sa v ňom nájdené opustené Lamborghini, ktoré sa nachádza v kamennej stodole. Bolo tam zaparkované celých 30 rokov a je zaujímavé, že jeho majiteľ záhadne zmizol.

zdroj: Youtube/The Late Brake Show

Jedná sa o dosť vzácny kúsok Lamborghini Espoda s pravostraným riadením. Tento model automobilu bol vyrobený v limitovanom počte, len 130 ks (v rokoch 1968 až 1978). Nálezca sa dozvedel, že zosnulý vlastník pozemku v skutočnosti skladoval auto pre osobu, ktorá zaplatila za niekoľkomesačné skladovanie a potom sa už nevrátila.

zdroj: Youtube/The Late Brake Show

To bolo pred viac ako 30 rokmi! Neexistovali žiadne písomné informácie o vlastníkovi automobilu a vlastníkovi pôdy zostali dlhy za desaťročia nezaplateného nájomného.

zdroj: Youtube/The Late Brake Show

Tradičná kamenná stodola nemala okná a nachádzala sa vo veľmi tajnej časti Lake District, neďaleko Kendalu. Okoloidúci by neveril, aký vzácny objav sa nachádza vo vnútri. Okrem tohto automobilu sa v stodole našlo ešte pár zaujímavých áut. Napíšte nám do komentáru, čo by ste urobili s takýmto nálezom.

Komentáre

Čítajte tiež