Luxusné SUV Mansory Lamborghini Urus

Mansory Lamborghini Urus VENATUS

Tuningová spoločnosť Mansory sa špecializuje na najdrahšie a najrýchlejšie vozidlá a prerába ich na ešte majestnátnejšie. A rovanko tomu je aj pri tomto modeli automobilu. O dizajn Lamborghini sa v tomto prípade postarala spomínaná firma. Mnohí vedia, že spoločnosť sa nebojí výziev a dokáže urobiť doslova aj nemožné. Čo všetko teda môžete od tohto modelu SUV očakávať?

volant Interiér Lamborghini Urus Mansory
zdroj: Youtube

Lamborghini Urus ja samo o sebe dominantné a neprehliadnuteľné vozidlo. A čo teda vylepšila spomínaná spolčnosť?  Za zmienku určite stoja rozšírené nárazníky, ale aj blatníky a difúzor, ktorý obsahuje trojitý výfuk.

Palubná doska a odkladací priestor Lamborghini Urus Mansory
zdroj: Youtube

Čo sa týka prvého pohľadu na vozidlo (teda exteriér), azda nikomu neujde pohľad na zaujímavé 24-placové disky. Za zmienku taktiež stojí, že v interiéri toho SUV sa nachádza tmavošedá koža, ktorá je prešívaná farebnou niťou. Okrem toho, v interiéri tohto modelu Lamborghini Urus boli použité vložky z uhlíkových vlákien.

Interiér Lamborghini Urus Mansory
zdroj: Youtube

Toto dominantné Lamborghini Urus produkuje 650 konských síl a krútiaci moment 850 Nm. Z nuly na 100 km/h zrýchli za 3,6 sekúnd a maximálna možná rýchlosť je 305 km/h. A čo sa týka ceny, tak tento luxusný model SUV si nemôže dovoliť len tak hocikto. Dôvodom je jehi cena, ktorá sa pohybuje niečo cez 474 000 eur.

Komentáre

Čítajte tiež