Luxusný sedan 2020 Audi S8 V8 v detailoch

zdroj: Youtube

Pripravili sme si pre vás zaujímavé video, v ktorom si môžete detailne pozrieť krásu automobilu Audi S8. Na zrodenie takéhoto krásneho auta Audi S8 si Audi vzalo ako vzor svoju vlajkovú loď luxusného sedanu A8, ktorá dodáva S8 značné množstvo sily a nadšenia. Klasický motor V-8 s dvojitým turbodúchadlom poskytuje pasažierom neskutočný pocit z jazdy.

zdroj: Youtube

Zatiaľ čo pevnejšie odpruženie a vylepšené brzdy zlepšujú atletiku veľkého sedana. Medzi jemné vizuálne vylepšenia patria zaujímavé kolesá, nárazníky a špeciálne vnútorné obloženie. Ale S8 inak vyzerá podobne ako jeho súrodenec A8 , čo znamená, že toto auto nie je určené pre tých, ktorí chcú, aby jeho luxusný sedan bol okázalý.

zdroj: Youtube

Vďaka priestrannej kabíne S8, ktorá je nabité funkciami, je dokonalým súperom s automobilom BMW 7 motormi Mercedes-Benz poháňanými V-8 a vďaka svojej digitálnej prístrojovej doske je Audi perfektné pre vysokopevnostné technofily.

zdroj: Youtube

Jediný výber motora S8 je silný motor V-8 s objemom 4,0 litra s dvoma turbodúchadlami s výkonom 563 koní a krútiacim momentom 590 lb-ft. Pohon všetkých kolies je štandardný a prevodovka je osemstupňová automatická prevodovka.

Komentáre

Čítajte tiež