Luxusné SUV Mercedes-Maybach GLS 600 – interiér a exteriér

Luxusné SUV Mercedes-Maybach GLS 600 zdroj: Youtube/RoCars

Videli ste už nové luxusné SUV od Mercedesu? Jedná sa konkrétne o Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC (2021). Keď sa pozriete na tento model automobilu, tak si ihneď všimnete, že sa nejedná len o obyčajné SUV – nesie v sebe luxusný komfort limuzíny. Základná cena sa pohybuje od sumy 156 078 eur.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Motor: V8, 4,0 L, 558 Ps, 730 Nm
  • Zrýchlenie z 0 na 100 km / h: 4,9 s
  • Najvyššia rýchlosť: 250 km / h
  • Prevodovka: 9G-TRONIC

Exteriér Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC je ladený do luxusu tej najčistejšej podoby. Trojcípa hviezdica Mercedes je na tradičnom mieste – je umiestnená vzpriamene na kapote.

Predná maska Mercedes-Maybach GLS 600
zdroj: Youtube/RoCars

Tento model SUV-čka sa pýši priestranným interiérom, ktorý je tvorený ako inak, len tými najkvalitnejšími materiálmi. Zaujímavý dizajn doladí aj dvojfarebný podsvietený interiér.

Zadný interiér Mercedes-Maybach GLS 600
zdroj: Youtube/RoCars

Zadný interiér poskytuje maximálny komfort pre užívateľa. Je viacúčelový – využiteľný ako mobilná kancelária alebo ho môžete jednoducho užívať ako relaxačnú zónu pre oddych a pohodlný transport. Dizajn a pohodlnosť zadného interiéru automobilu možno priradiť k luxusnému prvotriednemu lietadlu. 

Interiér Mercedes-Maybach GLS 600
zdroj: Youtube/RoCars

Čo si myslíte, existuje nejaký problém či nedostatok tohto automobilu? Väčšina z vás mi dá určite za pravdu, že jediným jeho problémom je vysoká cena a teda aj skutočnosť, že mnoho z nás si ho nemôže dovoliť kúpiť.

Z môjho pohľadu je luxus budúcnosti posunutý opäť na ďalšiu úroveň. Pýtate sa prečo? Podľa mňa k tomu niet čo dodať, iba to, že prémiový výrobca Mercedes-Benz prichádza so skutočne luxusným SUV Mercedes-Maybach GLS 600. Pozrite si video, v ktorom uvidíte interiér i exteriér tohto luxusného modelu a posúďte sami:

Komentáre

Čítajte tiež