Auto nezvestného muža vytiahli z vody po 45 rokoch

zdroj: Youtube/Inside Edition

Nedávno sa našlo auto, ktoré bolo pod vodou takmer pol storočia. Ford Pinto z roku 1974 patril 22-ročnému Kyleovi Clinkscalesovi, ktorý je nezvestný už 45 rokov. V roku 1976 išiel Kyle Clinkscales z Lagrange v štáte Georgia späť na Auburn University v Alabame, kde bol študentom.

zdroj: Youtube/Inside Edition

Nikto presne nevie, čo sa vlastne stalo. Ale raz jeden volajúci zavolal na linku 911 a upozornil políciu na potok, kde volajúci náhodným spôsobom objavil auto. „V aute sa  podarilo nájsť peňaženku,“ povedal vyšetrovateľ. „Vo vnútri tej peňaženky bol jeho preukaz totožnosti a niekoľko kreditných kariet.“ Vyšetrovatelia tvrdia, že v roku 1976 išiel Clinkscales z Lagrange v štáte Georgia späť na Auburn University v Alabame , kde bol študentom.

zdroj: Youtube/Inside Edition

Nikto viac o ňom nepočul a ani ho nevidel, navyše bol nahlásený aj ako nezvestná osoba. Teraz vyšetrovatelia veria, že našli jeho pozostatky. Obaja jeho rodičia už zomreli, ale pred smrťou jeho otec napísal knihu s názvom „Kyle’s Story, Friday Never Came: The Search for Missing People.“ „Je niečo, čo by sme mohli vziať do kriminálneho laboratória a zistiť, či došlo k nečestnej hre?“ dodáva vyšetrovateľ . „Bol zavraždený a ponechaný tam? Zišiel z cesty? To sú veci, ktoré dúfame, že objasníme.“

Zdroj: Youtube/Inside Edition

Komentáre

Čítajte tiež