Úžasná premena 32-ročného Mercedesu

Premena 32-ročného Mercedesu zdroj: Youtube / Forensic Detailing Channel

Chcete, aby vaše auto opäť vyzeralo ako nové? V takom prípade využite detailing automobilu. Stačí, ak vo vašom okolí vyhľadáte kvalitného detailera automobilov.

Ten, kto si pomyslí, že má staré auto a neoplatí sa doňho vrážať peniaze, tak ten sa mýli. Dokonca i staré auto si zaslúži prémiovú starostlivosť. Možno vás presvedčí práve táto premena Mercedesu, starého 32 rokov, ktorý prešiel dôkladným detailingom.

Čo je detailing?

Pre tých, ktorým nie je jasné, čo je detailng, tak vám túto profesiu priblížim. Detailing je kompletné umytie a dôkladné vyčistenie interiéru a exteriéru vozidla. Nejedná sa len o bežne umytie automobilu, ako sa vykonáva v bežných autoumyvárňach.

Detailing zabezpečí dokonalú čistotu (nielen zvonku, ale i z vnútra vozidla) a to za pomoci šetrných a samozrejme účinných prostriedkov. Cieľom detailingu je dosiahnuť vzhľad nového automobilu.

zdroj: Youtube / Forensic Detailing Channel

Pri čistení sa používa výhradne značková autokozmetika. Medzi najznámejšiu autokozmetiku patrí napríklad Star Brite (anglická autokozmetika), Scholl Concepts (leštiace pasty), Collinite (krémové a pevné vosky), Nano Ceramic Protect (i názov prezrádza, že sa jedná o nano povlaky) a rôzne ďalšie.

Detailing 32-ročného Mercedesu

Začneme od začiatku. Farba na starom Mercedese bola dosť vyblednutá od slnka. Mnoho z vás by možno tvrdilo, že s tým autom sa už nič nedá spraviť. To však určite nie je názor detailera.

Premena starého Mercedesu
zdroj: Youtube / Forensic Detailing Channel

Pre šikovného detailera je veľká výzva sa s takýmto autíčkom popasovať. Pozrite si video a posúďte sami, ako teraz vyzerá starý 32-ročný Mercedes. Podľa mňa premena Mercedesu bola úspešná. Autíčko teraz vyzerá ako nové, takže práca bola vykonaná dôkladne a hlavne odborne.

Komentáre

Čítajte tiež