Najšialenejšie auto na svete – Lambo V12 Vision GT

Lambo V12 Vision GT zdroj: Youtube / Supercar Blondie

Mladá žena na Youtube, ktorá vystupuje pod menom Supercar Blondie bola pozvaná na tajné miesto v Taliansku. A podarilo sa jej vidieť niečo skutočne špeciálne. Mala česť sa pozrieť z blízka na najšialenejšie auto na svete, ktorým je Lamborghini V12 Vision Gran Turismo.

zdroj: Youtube / Supercar Blondie

Vášniví hráči, ktorí majú v obľube závodnú hru (pre Sony PlayStation 4) Gran Turismo Sport, tak veľmi dobre vedia, o akom aute je reč. Práve tento model (Lambo V12 Vision GT) športového automobilu značky Lamborghini bol navrhnutý pre spomínanú hru. Kto by však rátal s tým, že okrem virtuálnej verzie bude existovať aj skutočná?

Športiak Lambo V12 Vision GT
zdroj: Youtube / Supercar Blondie

Ak neviete, prečo má tento športový automobil prívlastok šialený, tak po zistení budete určite súhlasiť. Lambo V12 Vision GT je možné prirovnať k stíhačke, pretože pri nastupovaní je nutné vyklopiť prednú časť. Jedná sa o jednomiestny model športového automobilu, ktoré používa hybridný pohon V-12 s objemom 6,5 litra (ako superšportiak Lamborghini Sián).

Pozrite si video, kde youtuberka Supercar Blondie ukazuje, ako vyzerá podľa nej najšialenejšie auto na svete, teda Lamborghini V12 Vision Gran Turismo.

Komentáre

Čítajte tiež