Ako pridať inzerát na inzerciu Autoblsak.sk?

Prinášame vám presný foto návod, ako pridať inzerát na našu inzerciu Autoblsak.sk.

Inzeráty sa vkladajú na stránku Autoblsak.sk – auto-moto inzercia. Pre pridanie inzerátu je nutné kliknúť na tlačidlo PRIDAŤ INZERÁT, ktoré je na nasledujúcom obrázku označené zelenou šípkou.

Pridanie inzerátu do inzercie Autoblsak.sk

Prihlásenie alebo registrácia

Po kliknutí na tlačidlo pridať inzerát sa vám zobrazí tabuľka na prihlásenie alebo registráciu. Pokiaľ nie ste registrovaný užívateľ, je nutné sa zaregistrovať. Pre registráciu jednoducho kliknete na tlačidlo VYTVORTE SI ÚČET, ktoré sa nachádza pod prihlasovacou tabuľkou. Pozrite sa na onrázok nižšie, kde sa tlačidlo nachádza (je označené zelenou šípkou)

Po kliknutí na tlačidlo VYTVORTE SI ÚČET sa vám zobrazí  tabuľka pre registrovanie. Je nutné vyplniť používateľské meno (my sme zvolili Peter5), e-mailovú adresu (my sme vyplnili [email protected]) a heslo. Následne potvrdíte tlačidlom ZAREGISTROVAŤ SA, ako je vidieť na obrázku nižšie.

Pridať inzerát

Ďalej sa dostanete do administrácie inzercie Autoblsak.sk, ktorá vyzerá ako na obrázku nižšie. Keď chcete pridať inzerát, jednoducho kliknete na tlačidlo, ktoré sa nachádza v pravo hore – PRIDAŤ INZERÁT.

Zobrazia sa vám hlavné kategórie – osobné vozidlá, úžitkové vozidlá, moto, príslušenstvo a iné. My si ukážeme postup pre pridanie osobného vozidla. Kliknete na danú kategóriu. V našom prípade teda na osobné vozidlá.

pridať inzerát na inzerciu

 

Je nutné vyplniť všetky polia. Ak je niečo zle vyplnené, upozorní vás na to hláška, ktorá sa zobrazí v červenom rámčeku, hore nad vypĺňaním inzerátu. Nasledujúci obrázok zobrazuje vyplnený inzerát.

pridať inzerát na inzerciu

Po vyplnení sme prešli na ďalší krok, avšk ako môžete vidieť na ďalšom obrázku, zle sme vyplnili telefónne číslo (nesmie byť s medzerami) a upozornila nás o tom hláška hore nad inzerátom – Zadajte, prosím, číselnú hodnotu pre mobilné číslo

pridať inzerát na inzerciu

Pridávanie obrázkov

Číslo sme opravili a prešli sme na ďalší krok (nasledujúci obrázok), kde treba nahrať fotografie automobilu – buď ich pretiahnete z PC alebo notebooku na vybrať súbor alebo kliknete na vybrať súbor a navolíte fotografie, ktoré sa majú nahrať.

pridať inzerát na inzerciu

Po nahratí všetkých fotografií nezabudnite jednu nastaviť ako predvolený obrázok. Nastavíte to jednoducho pod nahratou fotografiou – stačí kliknúť na nápis nastaviť ako predvolený – pozrite sa na obrázok nižšie. A nakoniec zverejníte inzerát tlačidlom – ZVEREJNIŤ INZERÁT.

pridať inzerát na inzerciu

Po kliknutí na tlačidlo sa vám zobrazí nasledovná hláška, ktorú vidieť na obrázku nižšie. Čiže váš inzerát auta je už zverejnený.

Neváhajte vkladať inzeráty či už automobily, úžitkové autá (nákladné autá, dodávky, autobusy, mikrobusy a karavany), motocykle, skútre, náhradné diely, prívesné vozíky, pneumatiky a kolesá, autorádiá, GPS navigácie, veterány alebo i havarované autá. Navyše váš inzerát bude zverejnený aj vo facebookovej skupine Autoblšak  auto-moto inzercia, v ktorej sa nachádza cez  100 000 fanúšikov.

Ak sa vám nedarí inzerát zverejniť alebo máte nejaké problémy s verejnením, neváhajte nás kontaktovať na e-mail: [email protected]

Komentáre

Čítajte tiež